05.10.2017 – інформаційна година, присвячена проекту

5 жовтня 2017 р. в коледжі була проведена інформаційна година на тему «Проектна діяльність – шлях до міжнародної співпраці», присвячена участі студентів коледжу в польсько-українському проекті «Професійні питання без кордонів» та поїздці в Польщу.
Організатори (Липак Г.І. та Оробчук О.Р.) розповіли присутнім, що проект – це інноваційна діяльність, яка відкриває багато доріг навчальним закладам і студентам для отримання грантів для навчання, набуття досвіду та отримання практичних навичок і є зараз дуже популярною.
Далі учасники проекту, які на собі відчули всі переваги участі в такому проекті, та тиждень досліджували методи і засоби професійної освіти Польщі, розповідали про свої враження, щоденний графік; демонстрували з допомогою фото- та відеоматеріалу всі етапи перебігу проекту, виробничі лабораторії та майстерні, практичні заняття, виготовлені власноруч вироби.
Наостанок представники студентського деканату звернулись до молоді коледжу із закликом зробити кращим свій другий дім – коледж, проводячи паралелі із різних аспектів. Раціональною є ідея про роздільне сортування сміття, велопарковку та інші нововведення, які вже давно працюють у польському навчальному закладі.
Віримо, що нашій молоді вдасться своєю активною позицією зробити Україну дійсно європейською, комфортною та забезпеченою країною.

Коментарі закрито

Блог на WordPress.com .

Up ↑

<span>%d</span> блогерам подобається це: